Weet je, zelf ben ik sp.a-er en terdege ervan bewust dat de sp.a niet meer echt links te noemen is. Volgens mij kan een sp.a enkel terug links worden als deze visie wordt doorgedrukt door de militanten, wat heden ten dage veel te weinig gebeurd.
Agalev links?! Laat me lachen, daar geloof ik nog minder van, dit zouden socialisten moeten zijn, en alke maatregel die ze voorstellen treft de "armen" onder ons (bvb ecotaks)
Weet je vroeger in de tijd van de KP had de SP de naam de roze broeders. De rooien van toen zijn nu roze en zitten her en der verspreidt (verschillende ook bij de sp.a) De roze van toen zijn nu afgebleekt, zover dat ze bijna wit zijn.
Ikzelf ben ervan overtuigd dat alle partijen (niet sp.a en agalev) een links-progressief front moeten vormen (of dat toch trachten te doen). Volgens mij doen die het goed bij een verkiezing en dan kunnen die (als ze dat willen, want dat is ook de vraag?) een links-progressieve coalitie vormen met de sp.a
De ideale gelegendheid (hoop ik) om van de sp.a weer een linkser iets te maken. En ik zeg het voor de zoveelste keer, een toekomst"droom" misschien, maar ook het opstapje naar 1 links alternatief (en ja, misschien met veel nuances, maar dat moet kunnen).
|