Discussie: Antwerps naakt
Los bericht bekijken
Oud 11 november 2007, 08:52   #55
maddox
Secretaris-Generaal VN
 
maddox's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 september 2002
Locatie: vilvoorde
Berichten: 70.060
Stuur een bericht via MSN naar maddox
Standaard

Ik heb de indruk dat het gebruik van het woord "Pin-Up" in de loop der jaren is veranderd van "aandachtstrekkende niet naakt tekening of foto van een aantrekkelijke vrouw in suggestive pose" naar "frontaal porno".

Dit is een redelijk orginele pin-up. Een op-prikker. Een foto/tekening die mannen eraan laat herinneren waarom ze hun rug kraken tijdens het werken, de strijd intrekken tegen een gehate vijand, het gezeur van de schoonmoeder ondergaan.


Da's geen centerpage uit de Playboy, noch de el cheapo binnenpagina van een of ander maandbladje wat je als 15 jarige onder je matras wegstak, al dan niet met de bladen aan elkaar plakkend.

De foto's die ik gezien heb va, het Antwerps Horeca Naakt, zijn zo net tussenin. Geen erotica, maar gewoon naakt voor het naakt, geen uitnodiging tot sex, noch de suggestie. Maar ook niet de pin-up betekenis van weleer.

Op zijn best zou ik deze Antwerps Horeca Naakt kunnen omschrijven als aandachtstrekkers, wannabe kunst (zoals de mosselpot en de ham-pilaren), slecht gebrachte reclame en dergelijke. Ongeveer zoals de Pirelli kalenders van de laatste jaren.
__________________
De meeste mensen gaan naar het werk om geld te krijgen, niet om het te verdienen.
maddox is offline   Met citaat antwoorden