Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Laya
1handclapping je bent een belangrijke groep vergeten: (3)ze leven van wat ze in't zwart verdienen en sturen de uitkering naar het thuisland om hun nieuwbouw mee te financieren (dat kan in het Midden-oosten vanaf €100/maand, je moet dan wel heeeel veel geduld hebben) en de familie te onderhouden.
|
Een Marokkaanse ex-collega stuurt elke maand 150 euros naar ginder.Zijn neef bouwt al een jaar of tien aan zijn villa ginder. Die is al half af, en zijn 2de vrouw, waar hij voor een jaar of 2 mee getrouwd is, woont daar al in met zijn laatste kinnekke. Hijzelf rijdt minstens 2 maal per jaar met een volgestouwde bestelwagen naar ginder.
Hier woont hij in een goedkope sociale woning, met vrouw Nr. 1 en 3 kinderen, en is gemiddeld zes maand per jaar op de dop.