Discussie: politiek op school?
Los bericht bekijken
Oud 29 januari 2004, 11:01   #2
Tegendradigaard
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 3 oktober 2003
Locatie: Zou ik ook graag weten
Berichten: 14.746
Standaard

'k hem neen gestemd. Dank U, dank U geen aplaus aub.

en nu nog zeggen waarom. Stelje voor dat ik dat vak zou geven. Binnen de kortste keren zou de politiek onmogelijk zijn. Ik zou der allemaal tegendradigaardsen van maken.
Stel je voor dat de leraar ne Vlaams Blokker is ? Stel je voor dat de leraar ne socialist is ?

En op zich zou dat allemaal niet zo zeer een probleem mogen zijn maaaaaaaaaar en nu komt de aap uit de mouw, de leraars die politiek bezig zijn zijn niet neutraal. En uit de ervaring die ik heb met mijn kinderen weet ik dat leerkrachten die actief aan politiek doen dit ook duidelijk laten blijken in hun lessen en bij het goedkeuren en ook vooral het afkeuren van politieke partijen.

Nu doen ze dat terloops tijdens hun eigen lessen. Stel je voor dat ze het doen in het vak politiek. Dan zouden ze hunne gang nogal kunnen gaan met het indoctrineren van de jeugd.

Laat dat maar over aan de ouders.
__________________
IK betaal 6.570,00 euro per jaar aan Wallonië en dit al meer dan 20 jaar.... Dat is 131.400 euro in totaal....of in oude franken... 5.300.662 fr. HET IS STILAAN GENOEG GEWEEST! Als ik nog 20 jaar verder werk dan betaal ik nog eens 131.400 euro. In totaal zou dat dan 262.800 euro of 10.616.857 oude franken zijn.

PEOPLE WHO WANT TO BAN HATE SPEECH, JUST HATE SPEECH. VRIJE MENINGSUITING !!!
Tegendradigaard is offline   Met citaat antwoorden