Los bericht bekijken
Oud 10 december 2007, 00:27   #344
Enter
Parlementslid
 
Enter's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 oktober 2006
Berichten: 1.991
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Marlientje Bekijk bericht
Inbreker sterft na achtervolging door bewoners in Hasselt

Een achtervolging tussen een inbreker en bewoners is vanavond voor de verdachte dief fataal afgelopen. Dat heeft hoofdcommissaris Nico Schrooten van de lokale politie Hazodi (Hasselt-Zonhoven-Diepenbeek) bekendgemaakt.

De feiten speelden zich af rond 20.30 uur in de buurt van de Kiewitdreef in Kiewit (Hasselt), een zijstraat van de baan Hasselt-Eindhoven (N74). De inbreker werd op heterdaad betrapt, waarna de bewoners de achtervolging inzetten. Tijdens die achtervolging gebeurde een incident, waarbij de inbreker om het leven kwam. (belga/tdb)

Er was al eens zo een groepsmoordpartij in het verleden en ze zijn allemaal
vrijuit gegaan.
Zal het weer gebeuren, en wanneer de arme donder een allochtoon is,komt er zeker niet van in huis.
Vlaanderen is mooi geworden, burgerwachten, nultolerantie, recht in eigen handen en al die rechtse zever... niemand is verantwoordelijk zeker ?
Leuke provocatie en men loopt er ook nog in ook.

Mijn mening hierover:

1) Hij moest niet inbreken, dus dit zou helemaal niet gebeurd zijn als hij niet had ingebroken.
2) Het is jammer dat hij omkwam, maar dat kon evengoed gebeurd zijn bij een achtervolging door de politie
3) Iemand zijn dood bejubelen is ook niet echt een teken van beschaving. Die man heeft ook familie. Als die dus een klein kind heeft, gaan jullie dan ook nog even tegen dat kind zeggen hoe goed jullie het wel vinden dat zijn/haar vader dood is?
Enter is offline   Met citaat antwoorden