Los bericht bekijken
Oud 11 december 2007, 18:12   #108
Lincoln
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Lincoln's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 februari 2004
Locatie: Ubi bene ibi patria()Qua Patet Orbis
Berichten: 10.540
Stuur een bericht via MSN naar Lincoln
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Dycore Bekijk bericht
Definieer buitenaards eens als je wil. Of zijn we weer aan het praten over iets waar men enkel in kan geloven, zonder te weten wat het is?

Antwoord liever op de vraag ipv over terminologie te struikelen. Ik herhaal: waarom heeft een varken sterker ontwikkelde hersenen dan een kip?
Omdat het varken een grote dier is en een kip een kleinere dier is.

Ik denk niet zozeer dat een kip hier kunt vergelijken met een varken, neem bv een arend van dezelfde diersoort die meer intelligentie bevat dan een varken,. Trouwens hoe kun je dat bewijzen of het ééne dier meer bekwaam is dan het andere, en alle dieren kunnen niet nadenken ,ze volgen allemaal hun instinct,. Het andere meer instinctief dan het andere maar opzich bewijst dat niet van intelligentie,.

Opzich is intelligentie geen bewijs, het is enkel een criteria die aangegeven wordt om een bepaalde theorie vast te stellen !
__________________
"Moslim freedom, Now !!!"
"Free people around the ka3ba for a free faith around the world !"
Lincoln is offline   Met citaat antwoorden