Los bericht bekijken
Oud 13 december 2007, 14:35   #1
Chipie
Banneling
 
 
Chipie's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 april 2004
Berichten: 20.937
Standaard Zal SP.A vlugger gesplitst zijn dan België?...

'Ik sluit niet uit dat wij in 2009 met een eigen linkse lijst naar de parlementsverkiezingen trekken', zegt De Bruyn.

Erik De Bruyn behaalde tijdens de laatste voorzittersverkiezing van SP.A een verrassend hoge score en eiste dat men voortaan met hem en zijn extreemlinkse basisbeweging SP.A-Rood rekening zou houden.

Maar hij is niet te spreken over de manier waarop hij door Gennez behandeld wordt. 'Geen enkele maal heeft ze met mij gesproken of gebeld'. Ze zouden hem als een soort mestkever behandelen en hij denkt dat de partijtop een cordon sanitaire rond hem heeft gelegd.

Hij vermoedt dat de SP.A keibang is van zijn SP.A Rood.

In maart 2008 gaat SP.A Rood in de thuisbasis van Gennez (Mechelen) een nationale bijeenkomst houden. Dan zal mss besloten worden om in 2009 met een eigen lijst op te komen.

(Bron: De Standaard - pagina 5)




Zal SP.A de tweede partij zijn die - zoals voorspeld - door Feremans binnen de twee jaar in de vernieling wordt gereden?



Feremans en De Bruyn zijn wel tegen de splitsing van ons landje omdat dit niet goed is voor de mensen... Met de splitsing van de SPA hebben ze schijnbaar evenwel minder problemen. Toch niet omdat dit goed is voor de mensen?

Laatst gewijzigd door Chipie : 13 december 2007 om 14:38.
Chipie is offline   Met citaat antwoorden