[quote]
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door C2C
Persoonlijk heb ik niks tegen vrije liefde en losbandige seks met onbekenden. Maar het mag toch ook niet té gratuit worden.
Laatst in Leuven - toch wel, echte breezersletjes tegengekomen. Die maken er dus echt een sport van om mannen (en vrouwen) het leven zuur te maken door gratis seks aan te bieden. Enfin, wat gefrunnik voor ne vodka-orange. En ik die dacht dat dat begrip spreekwoordelijk was. Niet dus.
In mijn tijd moest ge nog moeite doen om eens iets te krijgen. Versieren. Uw best doen. Verleidingstruuks gebruiken. Boeken lezen over wat vrouwen echt willen.
Spannend was dat.
Vandaag den dag is gratuite slettenseks een weid- (of is het: wijd) verbreide hobby. En zo materialistisch! Ge krijgt, in ruil voor een pintje.
Waar gaat dat allemaal naartoe?[/quote]
|
Veel te weinig in mijn richting.