Los bericht bekijken
Oud 31 december 2007, 21:59   #1159
kiko
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
kiko's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 juni 2004
Berichten: 12.968
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pindar Bekijk bericht
Jazeker!!!!!
Het is een van de tools van de 'elite' om de middenklasse te vernietigen.
Larie. De elite verdient gigantisch achter de middenklasse.
Citaat:
Zij hebben een hekel aan de 'middenklasse' omdat ze die het minst kunnen controleren.
Slaat nergens op. Geef de massa sport, tv en hun dagelijks brood, en je bent direct al een bijzonder groot deel van de bevolking aan het controleren, of in elk geval zoet aan het houden.
Citaat:
Zij doen dit natuurlijk niet rechtstreeks, maar ze manipuleren ons zo te we gaan 'geloven' in GW.
En andere mensen zeggen dat het net de "Elite" is die de klimaatverandering minimaliseert.
Citaat:
Hitler zei het al, als je een leugen maar vaak genoeg herhaald gaan mensen er in geloven.
En die kan het weten.

Geloof je nu zelf die samenzweringstheorie ? Als het de Vrijmetselaars niet zijn, zijn het de Illuminaten, en zijn die het niet, dan is het nu blijkbaar de Elite.

Het is dus blijkbaar een samenzwering van de Elite - ik neem aan dat je daarmee de politiek machtigen bedoelt (die hun politieke macht grotendeels aan de middenklasse te danken hebben), of de grootkapitalisten (die de middenklasse bijzonder hard nodig hebben).

Verwarrend hoor. En ongelooflijk ver gezocht.

De motieven van de belangengroep die de klimaatsverandering en de relatie mens-milieu-klimaat minimaliseren, zijn tenminste nog te begrijpen (produceren, verkopen, geld verdienen).

De motieven van de belangengroep de de klimaatsverandering propageren, is echter een stuk vager... een soort elite die blijkbaar de middenklasse weg wil... men moet er maar opkomen.

Ah, samenzweringstheorieën, zo oud als de straat. In de meeste gevallen het product van mensen met te veel tijd en te veel fantasie. Soms denk ik wel eens dat mensen gek zijn op dergelijke samenzweringstheorieën.

Prinses Diana kan niet gewoon verongelukt zijn, nee dat was een complot. Johanes Paulus 1 is niet gewoon in zijn slaap overleden, nee die is vermoord. Enz.

Ik ben allesbehalve naïef, ben eerder cynisch zelfs, maar je kunt cynisch zijn en toch nog de meerderheid van de samenzweringstheorieën overboord gooien - samenzweringstheorieën die trouwens verslavend zijn als je er één keer aan begint, het geeft je het valse gevoel dat je beter geïnformeerd bent dan de rest van de wereld. Tegenargumenten worden door aanhangers van samenzweringstheorieën meestal weggehoond.
kiko is offline   Met citaat antwoorden