Citaat:
En die Europese deuren zijn even open of gesloten als de federale of de Vlaamse. Dat de media er geen aandacht voor heeft is niet de schuld van de EU. integendeel, het EP smeekt om aandacht.
|
Ik wil daar nog aan toevoegen dat dankzij het Verdrag van Lissabon alle vergaderingen van de Raad van de Europese Unie ook openbaar zullen zijn.
__________________
Het ogenblik nadert, waarop grote beslissingen moeten worden genomen. Tegenover Europa staat een monsterverbond van sleur, onwetendheid, zelfzucht, verouderd nationalisme en volgzaamheid aan buitenlandse instructies.
De tegenstanders maken zich klaar voor de strijd. Sommigen kunnen wij overtuigen, anderen moeten wij verslaan; dat is het, waartoe wij mannen en vrouwen van onze volken oproepen.
Tezamen zullen wij overwinnen.
|