Los bericht bekijken
Oud 12 januari 2008, 20:35   #389
Garry
Secretaris-Generaal VN
 
Garry's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 20 augustus 2007
Berichten: 25.665
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Rogge Bekijk bericht
ik heb er niks op tegen dat De Wever eens goed afgeeft op het Belang. Tis de enige manier om de mensen duidelijk te maken dat niet alle flaminganten extreem-rechts of racistisch zijn.
In de politiek moet je een Pitbull zijn. Toen ik gisteren op TV BDW zag die kwam vertellen dat je in de politiek het ene ogenblik denkt een vriend te hebben en het andere die vriend weer kwijt bent, leek hij eerder een zieke Cocker Spaniel in plaats van een Pitbull. Nu dit verteld ook veel over de persoonlijkheid van YL in heel deze toestand.

Judas met zijn zieke verschopte Cocker Spaniel. Een mooi stel.

En zijn dat de mensen waar wij ook volgende verkiezingen onze hoop op moeten stellen? Ik heb het al eerder aan gehaald hé, ik stem niet op Judassen en vooral niet op Losers. Als we op dat stel kloefkaffers onze hoop moeten leggen kunnen we er nu al beter tot het besef komen dat wij Vlamingen nooit zullen los komen uit het dictatoriaal België.
Garry is offline