Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door roger verhiest
DE slogan van het Vb is "Eigen Volk Eerst" een slogan die in Nederland verboden is omdat het de slogan van het NSB as. Het Vb is onfaztsoenlijk rechts omdat het claimt de "erfgenaam" te zijn van het VNV, dat zoals het NSB de locale collaborerende partij des lands was. Indien bv. Wilders in Nederland zichzelf zou opstellen als de "erfgenaam van Musschert" en diens NSB zou hij onmiddelijk (wat overigens zijn natte droom is) gebrandmerkt worden als "onfatsoenlijk rechts"
en stak men hem van weersomstuit in een "cordon sanitaire".
|
Nonsens. Het cordon bestaat omdat de partij staatsbedreigend is. Niks te maken met collaboratie of immigranten of wat dan ook.
__________________
* Under a scientific dictatorship, education will really work with the result that most men and women will grow up to love their servitude and will never dream of revolution. There seems to be no good reason why a thoroughly scientific dictatorship should ever be overthrown. --Aldous Huxley
|