Los bericht bekijken
Oud 11 februari 2008, 17:19   #672
Rudy
Secretaris-Generaal VN
 
Rudy's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 november 2004
Locatie: Mechelen - Oostende
Berichten: 38.975
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door praha Bekijk bericht
maar blijkbaar zijn actieve maatregelen, waar ze zich dan nog bedienen van hun zekere machtspositie, genomen door individuen om die achterstand te behouden of zelfs nog te vergroten perfect legitiem onder het mom 'begrijpbaar' , er zal wel best een 'aannemelijke reden voor zijn' etc : en daar zit 'm me dan toch erg dwars
Sorry voor het late antwoord.

Ik heb nogal de indruk dat je veronderstelt dat verantwoordelijken en sleutelpersonen zouden discrimineren. De adoptieambtenaar ?

De adoptieambtenaar doet volgens mij enkel wat de klant, zowel adoptieouders en afstandouders vragen. Is dit verkeerd?

Als je vindt dat er iets mis is omdat statistisch mannelijke kandidaad-adoptieouders neit aan hun trekken komen, dan ben je verkeerd bezig.

Het is niet omdat iedereen gelijke kansen krijgt, dat de wet kan worden afgedwongen om de statistieken in evenwicht te houden.

De toekomst zal het moeten uitwijzen, misschien wel binnen 20 of 30 jaar. maar ik zal het je niet meer komen vertellen.
Rudy is offline   Met citaat antwoorden