Los bericht bekijken
Oud 13 februari 2008, 15:39   #1
Marlientje
Banneling
 
 
Geregistreerd: 15 februari 2007
Berichten: 521
Standaard Begroting : Open VLD opent jacht werklozen

Open VLD wil werklozen strenger controleren

De begroting voor 2008 opstellen zal heel wat voeten in de aarde hebben. Om ze in evenwicht te krijgen, moeten er volgens Open VLD onder meer strengere controles van werklozen komen. Eind volgende week wil de interim-regering knopen doorhakken.

De begroting opstellen wordt moeilijk maar doenbaar, klinkt het in de Wetstraat. Volgens Open VLD moet er niet meer bespaard worden dan andere jaren.

Alle laaggeschoolde werkloze jongeren worden er intensief opgevolgd en 'gebombardeerd' met job- en opleidingsaanbiedingen.



bron :
http://www.standaard.be/Artikel/Deta...MF13022008_053

goed bezig de tsjeeven en de smurfen
wat sociaal de zwaksten aanpakken
en hoe zit het met fiscale fraude
er moet weer wat geld vrijkomen zo kleptomane Fien MOERMAN HAAR ziekte wat kan intomen


eerst België kapot maken op wereldvlak, bedrijven kapot gemaakt ,ons belachelijk gemaakt in buitenland en nu moeten de onvrijwillige werklozen opdraaien voor de putten of lijken van paars

Laatst gewijzigd door Marlientje : 13 februari 2008 om 15:40.
Marlientje is offline   Met citaat antwoorden