Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door zorroaster
Tuurlijk. Een loodgieter die nooit een buis heeft ineengedraaid is immers net zo'n goeie loodgieter als iemand die daar vier jaar opleiding voor heeft gehad, nietwaar?
|
Uw zoveelste domme opmerking? Indien hij nooit een buis ineen had gedraaid was hij ook geen loodgieter of volgens uw denkvermogen wel.
U kunt ook personen hebben die vier jaar hebben gestudeerd voor loodgieter maar die nog altijd het verschil niet kennen tussen linkse en rechtse draad nietwaar.
U kunt ook personen hebben die ervan uitgaan dat een loodgieter een persoon is die lood giet afgaande op de naam maar zichzelf niet de vraag durven stellen wat komt hier toch al dat koper bij doen terwijl ik lood zou moeten gieten.
Zo kunt u ook personen hebben die vier jaar studeren op de univ. en alles wat ze daar lezen, zien en horen als de enige waarheid beschouwen ondanks de regelmaat van tegenspraak maar die dan geestelijk te lui zijn om bij tegenspraken zich vragen te stellen. Zulke personen durven zich nogal eens historisch correct noemen.