Los bericht bekijken
Oud 3 januari 2003, 12:05   #10
thePiano
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
thePiano's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 20 augustus 2002
Locatie: Antwerpen, 't Stad van Alleman
Berichten: 18.172
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door circe
in de zin van?

Derhalve bevestigen wij, vertegenwoordigers van het allochtone middenveld,




dat wij behoudens de bij de wet gestelde uitzonderingen bereid zijn een structurele dialoog zonder taboes aan te gaan met vertegenwoordigers van de Vlaamse en andere overheden.


dat wij behoudens de bij de wet gestelde uitzonderingen bereid zijn gezamenlijk te zoeken naar een oplossing voor gezamenlijke problemen of vraagstukken, en deze behoudens de bij de wet gestelde uitzonderingen zullen helpen toepassen.


Tot op heden werd altijd al over de hoofden van de allochtonen heen beslist wat en hoe het met hen verder moet gaan. Vandaar ook dat de allochtonen zich verenigden in organisaties omdat ze samen sterker staan om hun eis op een gelijke en rechtvaardige behandeling kracht bij te zetten. Iets wat overigens een grondwettelijk recht is.
__________________
"Ik bewandel het rechte pad dat, zoals u weet, niet bestaat en ook niet recht is."
(Fred Vargas in 'Un lieu incertain' - 2008)
thePiano is offline   Met citaat antwoorden