Los bericht bekijken
Oud 18 februari 2008, 19:16   #52
Burkide
Europees Commissaris
 
Burkide's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 augustus 2007
Locatie: Achter Gods rug
Berichten: 6.255
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door I amsterdam Bekijk bericht
Wat een onzin!
Racisme heeft niet met nationalisme te maken en Hitler had geen enkel respect voor de Natiestaat.
Zij Belgen nu zo dom of doen ze zo dom?
Had Hitler dan geen respect voor de eigen natiestaat? Was het uitgangspunt én doel van z'n ideologie dan niet de Duitse natie?

Pas op: ik besef wel dat "nationalisme" een containerbegrip is. Maar wanneer iemand op zo'n arrogante toon stellig beweert dat Hitler geen nationalist was, mag hij gerust een argument leveren waarom zijn nationalisme-opvatting de enige juiste is.
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Kallikles Bekijk bericht
Het racisme van MR-FDF tegen de volkwijken en de "allochtonen" die er zich in bevinden is hetzelfde oude racisme van MR-FDF tegen de "sales flamands". Dàt is de sociologische realiteit in Brussel. Het wordt tijd dat we ons allemaal verenigen tegen deze onuitstaanbare, misprijzende bourgeoisie i.p.v. ons steeds opnieuw te laten verdelen.

Laatst gewijzigd door Burkide : 18 februari 2008 om 19:19.
Burkide is offline   Met citaat antwoorden