Los bericht bekijken
Oud 4 maart 2008, 17:06   #6
roger verhiest
Eur. Commissievoorzitter
 
roger verhiest's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 november 2007
Locatie: 2100 Meneghem
Berichten: 9.288
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Herr Oberst Bekijk bericht
Joods Actueel zou ik nu niet meteen de meest betrouwbare bron noemen. Ik alleszins geloof geen sikkepit meer van wat dat flutblaadje allemaal meent te moeten uitkramen.
De informatie komt uit het laatste nieuws & ik dacht dat de journalisten van de Persgroep hun bronnen wat nagaan. Ik heb overigens een gevoel dat Mr. Bloch niet heel gelukkig is met het bekendraken van deze onverkwikkelijkheden.

De man heeft/had niet alleen vuil turken als personeel, maar ook vuile marokkanen en vlamingen.. kortom het was een vuil gents bakkertje, waar alleen viezerikken kwamen kopen. Start U ook een actie "vuile joodse multicul-winkel" als klevertjes op raampjes van winkeltjes plakken ? Je zal veel klevertjes mogen plakken.. vooral als alles wat er is van buitenlands kapitaal "verdacht" is & als je daar alle zaken met allochtone al dan niet van belgisch identiteitskaart voorziene werkende zaken bijtelt, denk ik dat je hard zal moeten zoeken.

Sta mij toe U eventjes uit te lachen...
__________________


Tempo toleras
sed vero aperas
roger verhiest is offline   Met citaat antwoorden