Los bericht bekijken
Oud 4 maart 2008, 18:22   #174
roger verhiest
Eur. Commissievoorzitter
 
roger verhiest's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 november 2007
Locatie: 2100 Meneghem
Berichten: 9.288
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Knuppel Bekijk bericht
Vandaag de giftige reacties van de tegenstanders van het VB. Ze vrezen voor hetgeen via een man als Valkeniers tot de mogelijkheden behoort.
Dat klopt volkomen : ik ben ook half vlaams en half duits ;
mijn moeder zat tijdens het 1000jarig rijk in een concentratiekamp

Het VB spreekt soms democratische taal, uit angst om anders inderdaad verboden te worden, we moeten dus niet naar hun woorden luisteren, maar wel naar hun daden kijken. BV sympathisanten doen hier bedekt aan negotianisme, openlijk pleiten ze voor een dictatuur naar nazi-model, ze verheerlijken SS en
Nazicultuuruitingen (vergetend dat cultuur naar de wapens moet doen grijpen)
Kortom : hun heimwee naar een geweldadig systeem is hoorbaar achter hun door de antiracisme en antilasterwetten van dit land gesmoorde mondjes
(<wij weten wat U denkt...)

& inderdaad in West Europa is er een kiezerspotentieel van 30 % extreem-rechts denkenden xenofoob en orde en tuchtlievende mensen, die van het principe houden dat iedereen zijn plaats in de maatschappij moet kennen en daarnaar moet handelen. Nadenken en protest verboten !

& Dat is angstaanjagend !
__________________


Tempo toleras
sed vero aperas
roger verhiest is offline   Met citaat antwoorden