Los bericht bekijken
Oud 9 maart 2008, 17:25   #8
Vuyschthaemert
Banneling
 
 
Geregistreerd: 3 juni 2007
Berichten: 351
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Astrid Essed Bekijk bericht
Men moet zich wel realiseren, dat hier sprake is van een handeling, die geleid heeft tot het verlies van een MENSENLEVEN, zonder dat zij daadwerkelijk werd bedreigd
Welk mensenleven dan? Deze crimineel had notabene in de uren voor deze brute roofoverval die hem gelukkig noodlottig is geworden, nog voor de rechtbank terecht gestaan wegens soortgelijke beestachtigheden.

De jacht op zulke beestachtige criminelen, want dit zijn namelijk geen mensen, dient dan ook 365 dagen per jaar, 24 uur per dag geopend te zijn.

Deze verder sympathieke Surinaamse mevrouw verdient mijns inziens overigens wel een justitiële correctie wegens nalatigheid, te weten het nalaten om die andere crimineel ook kapot te rijden.
Vuyschthaemert is offline   Met citaat antwoorden