Los bericht bekijken
Oud 17 maart 2008, 18:12   #114
Rob Roy
Minister
 
Rob Roy's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 februari 2008
Locatie: De Schotse Highlands
Berichten: 3.417
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Geert C Bekijk bericht
Luister Rob, vind jij het democratisch dat een instelling die amper 10% van de Brusselaars vertegenwoordigd namens alle Brusselaars de onafhankelijkheid uitroept? Dat is inherent en fundamenteel ondemocratisch en zou het onafhankelijke Vlaanderen tot een internationale paria herleiden want dat zou op een annexatie neerkomen. Zelfs Nederland, op wiens steun de Vlaams-nationalisten zo vaak hopen, zou zo'n unilaterale annexatie niet aanvaarden.

Als je wil dat Brussel meegaat met het onafhankelijke Vlaanderen, dan moet het Brusselse Parlement daarmee instemmen. Maar jij weet net zo goed als ik dat het dat niet zou doen, vandaar dat een paar Vlaams-nationalisten hier het niet kunnen laten manieren te bedenken om Brussel te annexeren. Soyons réaliste!
Ik wil hier graag gedetailleerd op antwoorden, maar jij gaat niet op mijn opwerping in. Je doet dat wel meer, omzeilen wat je niet aanstaat of waarop je geen weerwoord hebt. Dat maakt het wat moeilijk.
Rob Roy is offline   Met citaat antwoorden