Aanpassen of buiten is onzin, het gaat vaak over jongeren die hier geboren zijn, en dus evengoed Vlaming zijn als anderen.
Het probleem zit bij de identiteit, mogen die jongeren zich ook Vlaming voelen of worden ze bij geboorte opgesloten in virtuele dorpen die geen enkele binding met Vlaanderen hebben?
Volgens mij is het grootste gedeelte van het allochtone verenigingsleven erop gericht mensen vooral GEEN VLAMING te laten worden!
Je bent Turk, Marokkaan en moslim en verder hoort die identiteit zich te beperken tot ' je aan de wet houden' zoals vooraanstaande moslims graag beweren in de media.
En dat is nu juist fout!
Maar wat doet Vlaanderen?
Zij subsidieeren die apartheidsverenigingen massaal omdat daar nooit een kat komt en het voldoende is in een folder te zetten dat je voor integratie bent!
Maar terug naar het onderwerp; hoofddoeken in Lier.
Hoofddoeken worden gedragen om onderscheid te maken.
Goede moslima's dragen een hoofddoek om hen te onderscheiden van ongelovigen, minder goede vrouwen dus die geen recht hebben op bescherming voor mannelijke agressie. ( vandaar 'hoer' naar vrouwen zonder hoofddoek)
Dat maakt een hoofddoek uiteraard tot de guillotine van vrouwenrechten, wie dit verdedigd is in wezen dus niet voor gelijke rechten voor alle vrouwen en dus schuldig aan discriminatie. Dat weldenkend links daar eens over nadenkt
|