Los bericht bekijken
Oud 3 april 2008, 18:07   #5
MaGNiFiCaT
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
MaGNiFiCaT's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 april 2007
Locatie: overal en nergens
Berichten: 13.555
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door floppy Bekijk bericht
Indien iemand getuige is van zinloos geweld op trein, tram of bus, mag die dan (liefst met enkele mannen tegelijk) tegen de aggressors zwaar geweld gebruiken? Is dat geoorloofd? Of zijn daar ethische bezwaren tegen?

Ik heb alleszins geen bezwaren. Het wordt dat wij, burgers, onze tanden eens laten zien, in plaats van ons steeds te laten doen en kapotslaan.

Ik roep niet op om als eerste geweld te gebruiken, maar ik vind dat men zich mag verdedigen. Blijkbaar schrikt zelfs een politie-badge niet meer af. Dan mogen wij het recht in eigen handen nemen, vind ik.

Als ik nog ga shoppen in A'pen, zal ik een serieus mes op zak hebben. Dat heeft meer overtuigingskracht dan een badge.
Slimme, heb je er al over nagedacht wat voor verregaande gevolgen dit kunnen hebben? Er zullen praktisch geen grenzen zijn, en de maatschappij zal uiteindelijk ontaarden in een chaos.

We leven hier in een beschaafd land, niet in de wilde westen.
Geweld lokt alleen maar geweld. Dus alle initiatieven van geweld moeten in de kiem gesmoord worden, wat nu zal gebeuren.
__________________
Voorlopig wordt mijn idool niet meer weergegeven, wegens altoos wederkerende spot tegenover Haar. Mijn excuses aan Haar. Ik had dit nooit zo lang mogen laten duren!!

Laatst gewijzigd door MaGNiFiCaT : 3 april 2008 om 18:07.
MaGNiFiCaT is offline   Met citaat antwoorden