Los bericht bekijken
Oud 3 april 2008, 19:23   #19
floppy
Banneling
 
 
Geregistreerd: 12 februari 2008
Berichten: 3.203
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door filosoof Bekijk bericht
Verboden wapendracht: niet alleen het voorwerp telt, ook de intentie en doel waarvoor men het bij zich heeft: ook een schroevendraaier, een hamer of een stuk hout kan je moeten verantwoorden.
Kan mij niet schelen. Ik roep wettige zelfverdediging in. Gisteren is een op een openbare plaats vrijend koppel vrijgesproken omdat er "nieuwe normen" zijn. Wel, op gebied van veiligheid is het ook de norm geworden dat ge uw plan moet trekken. De normen zijn daar ook veranderd.
Als ge ziet dat ge in A'pen gewoonweg risico loopt om op een bus lam/doodgeschopt te worden, neemt ge als weldenkend mens toch uw voorzorgen?
En of dat nu een slagersmes is of een botte schroevendraaier, die gaan beiden gemakkelijk door iemands huid en buikvlies.
floppy is offline   Met citaat antwoorden