Los bericht bekijken
Oud 4 april 2008, 13:57   #25
circe
Secretaris-Generaal VN
 
circe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 december 2002
Locatie: Antwerpen
Berichten: 49.144
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door vlijmscherp Bekijk bericht
de multiculturele samenleving is mede gebaseerd op vrije meningsuiting, op woord-wederwoord. Als je een forum gaat sluiten omdat er eventueel iemand iets racistisch zou kunnen gezegd hebben, dan ga je gewoon in tegen die samenleving.

als er al iets racistisch gezegd is, wordt dat verwijderd, dat weet jij ook. de laatste tijd vond ik trouwens dat er nog nauwelijks racisme erop kwam, of je moet alles wat bv Discus zei, als racisme beschouwen natuurlijk.
ze sluiten omdat ze klachten aan hun been hebben gekregen wegens antisemitisme en negationisme! Blijkbaar was d�*t volgens de moderatoren géén racisme.

Maar zoiets kunnen ze natuurlijk niet openlijk verkondigen......

De Koning Boudewijnstichting heeft zich ook al gedistantieerd van het "inter-culturele" forum dat wel héél monocultureel moslimitisch begint te worden.

tant pis!
__________________
Waarom islam"fobie"?

Betaalt U ook mee de religieuze halal taks die het terrorisme financiert? Kijk hoeveel er verdiend wordt met halal certificatie van dingen die totaal niet hoeven gecertificeerd te worden. https://www.youtube.com/watch?v=YVPngzSE94o
circe is offline   Met citaat antwoorden