Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Rudy Van Nespen
Beste meneer Dewinter,
Wat zijn uw plannen mbt het Liberaal Appel voor 2004?
Ik stel deze vraag omdat de meeste mensen eindelijk wel eens duidelijkheid willen.
Laat me U er even bij zeggen dat de meeste mensen waarmee ik praatte binnen onze partij, het Liberaal Appel, enkel geinteresseerd zijn in een zeer losse samenwerking voor de verkiezingen van 2006 en zeker niets voor 2004.
Mijn persoonlijke mening is dat het Vlaams Blok en het Liberaal Appel wel kunnen samenwerken over concrete projecten, zoals het migrantenstemrecht, maar dat er voor de rest geen echte ideologische overeenkomsten zijn.
Uw idee graag?
|
Ik kan - als BUBer - dhr. Van Nespen enkel steunen in deze opmerking. Er zijn allicht verschillende punten waar een meerderheid van de partijen, VB inclusief, het over eens zijn, en zoals de Belgische spreuk zegt: Eendracht maakt macht, maar dit wil niet zeggen dat je je lot aan elkaar moet verbinden, naar mijn mening.