Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hertog van Gelre
Is geen pijnlijke vraag, Knuppel. Ik denk dat jij en ik daarin nog niet eens zoveel verschillen. Als ik me niet vergis ben je twee keer teleurgesteld in de partijen waar je voor koos (VU en NVA) maar wil je niet zover gaan VB te stemmen ondanks dat die partij standpunten heeft waar je sympathie voor hebt. Met andere woorden: Je bent nu 'partijloos'.
Ik heb hetzelfde hier in Nederland. De standpunten van de VVD hebben me altijd aangesproken. De laatste verkiezingen heb ik overwogen niet te stemmen. Uiteindelijk heb ik het toch gedaan maar dan op iemand waarin ik wél geloof (Ook Rutte kan mijn goedkeuring niet wegdragen). Wilders en Verdonk krijgen zeker mijn stem niet.
|
Je hebt gelijk dat ik teleurgesteld werd door de VU en de N-VA. Daardoor zal ik nooit nog lid worden van een politieke partij.
Je zit mis als je denkt dat ik niet voor het VB stemde. Dat deed ik zeker wel al! En ik zal het nog doen! En wel om deze reden:
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Rob Roy
de goede correcte verwacht ik al lang niet meer. Al zitten er in de traditionele partijen best wel hier en daar interessante mensen, als het er op aankomt geven ze het beleid in handen van steeds weer dezelfde regenten die ons steeds sneller naar de afgrond doen hollen. In die omstandigheden mogen nieuwelingen, ook indien niet helemaal kosjer, een kans krijgen, al was het maar om als keiharde oppositie het regentschap op te jagen.
|