Los bericht bekijken
Oud 10 april 2008, 10:42   #17
vlijmscherp
Secretaris-Generaal VN
 
vlijmscherp's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 april 2006
Locatie: Zele
Berichten: 44.678
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Steben Bekijk bericht
Oh, ik ben voor. Een unitaire partij die opkomt voor het installeren van Nederlandstalige meerderheid in geheel het land.

Heraansluiting Nu! is ook idee. Een belgische partij die opkomt voor aanhechting tot een verenigd koninkrijk der Nederlanden.
in Wallonië zijn er genoeg die denken dat dit de bedoeling is van de Vlamingen hoor. le Belgo-Flamand is voor hun reeds realiteit.
je moet maar eens naar het forum van Lesoir gaan. volgens hun zijn het de Vlamingen die alles in België beslissen.
__________________
multiculturele samenleving: de vrijheid van elk individu om zijn cultuur te beleven binnen de grenzen van de wetten van het land.
We moeten blijven hopen, blijven geloven in het goede in de mens. Anders lopen we ons vast in een cynisch, zelfdestructief wereldbeeld waar een wit-zwart denken regeert.
vlijmscherp is offline   Met citaat antwoorden