Los bericht bekijken
Oud 12 april 2008, 19:46   #10
the outlaw torn
Minister
 
the outlaw torn's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 juli 2007
Locatie: oost-vlaanderen
Berichten: 3.424
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door willem1940NLD Bekijk bericht
Zolang een crimineel zit opgesloten bezorgt hij de goedwillende burgers geen schade; de werkende mens heeft recht op zulke bescherming. De crimineel kiest zelf zijn lot.
idd, maar eigenlijk zouden ze wel kunnen werken, vind ik. dwangarbeid.
en wat de stijging van de gevangenispopulatie betreft kunnen we het volgende zeggen.

1. de wereldbevolking stijgt, waardoor er dus ook meer criminelen zijn.
2. er komen alsmaar meer vreemdelingen binnen die in verhouding ook veel meer criminele feiten plegen.
3. ons humane systeem, dat overigens niet zo humaan is, als men met 4 in een klein kotteke moet zitten, maakt dat de doodstraf ( lees opkuismethode ) niet meer word toegepast.

de oplossing ?

1. strengere straffen en criminelen sneller door de kop knallen ( dus ook iemand die zijn goederen verdedigt mag straffeloos een dief door de kop knallen)

2. strengere straffen, die effectief ook worden uitgevoerd en wel volledig, met dwangarbeid en forse fysische en psychische foltering indien ze teveel noten op hun zang hebben.

3. doodstraf herinvoeren.

4. snellere veroordelingen

5. voorarrest inperken

6. vreemdelingen die zich niet voegen hun straf in land van herkomst laten uitzitten

7. militairen door de straten laten patrouilleren met de plicht te schieten indien ze verdachte elementen waarnemen die ze op heterdaad betrappen op ernstige feiten.

8. agenten toestaan te schieten bij achtervolgingen ( zoals in frankrijk toegestaan is )

9. mensen het recht geven op openbare wapendracht, maar wel mits ze voldoen aan bepaalde voorwaarden ( examens afgelegd enzo meer)

10. een pleger van een zedendelict zonder verdoving het lid waarmee de daad gesteld werd, ontnemen.

kortom, een amerikaanse staat op vlak van veiligheid en repressie maar wel met een europees tintje. ok, in de vs is er veel criminaliteit, maar een beter sociaal vangnet zou al veel helpen.

ons humanisme is in de verkeerde richting geevolueerd, met name dat de daders meer bescherming genieten dan de slachtoffers. in een gezonde maatschappij is dit net andersom
__________________
denk eer ge doende zijt, en doende denk dan nog !!!!

http://www.indiancountrytoday.com/

Laatst gewijzigd door the outlaw torn : 12 april 2008 om 20:00.
the outlaw torn is offline   Met citaat antwoorden