Los bericht bekijken
Oud 18 februari 2004, 15:58   #8
Vicky
Parlementslid
 
Vicky's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 april 2002
Berichten: 1.549
Standaard

Een vraagje aan diegenen die dergelijke vragen stellen.

Kunnen jullie lezen? En zo ja, waarom geloof je dan enkel wat er op de staatstelevisie wordt verteld?

Het is geweten, dat bij elke tussenkomst van het Vlaams Blok in het parlement, de camera's, en de potloden van de journalisten ostentatief worden neergelegd. Wat daarbij zo wraakroepend is, is het feit dat andere partijen even later met dezelfde voorstellen op de proppen komen en wel in de media gemeld worden.

Om een voorbeeld te geven; vorig jaar stelde Mie Vogels voor om een leefloon te betalen aan één van beide ouders, om ze in de gelegenheid te stellen hun kinderen op te voeden.

Moeten wij dan ook roepen, Groen! (toen nog Agalev) wil alle vrouwen aan de haard??? Want dat is toch wat er bij ons gebeurd is?
Vicky is offline