Los bericht bekijken
Oud 25 april 2008, 23:53   #1
ilfalco
Minister-President
 
Geregistreerd: 19 mei 2004
Berichten: 5.796
Standaard Dedecker doet wat hij al 10 jaar gedaan heeft.... nieuwe "snelle "belgen creeeren

Naturalisaties und kein Ende

25.04.2008 11.25u - Gisteren debatteerde de Kamer een uur lang over de snel-belg-wet, hierna een samenvatting van de argumentatie van het Vlaams Belang.
Niet dat de andere partijen wilden luisteren, zelfs Lijst Dedecker keurde de 5.337 Nouveaux Belges zonder verpinken goed!
Maar het is toch interessant om te lezen op welke ongelooflijk lakse wijze men in België identiteitskaarten weggeeft.

"Jan Mortelmans (VB): De snel-belg-wet heeft nefaste gevolgen voor de toekomst van dit land, nefast voor onze kinderen en kleinkinderen. Er zijn niet minder dan 29 manieren om de nationaliteit te krijgen, de nationaliteitswetgeving is een grabbelton geworden. Van het beheersen van een van de landstalen, zoals nog stond in de oranje-blauwe akkoorden en in het ontwerp van regeerakkoord, is in het uiteindelijke regeerakkoord ook al geen sprake meer.
Het is goed eraan te herinneren dat de drastische versoepeling van de nationaliteitswetgeving er niet is gekomen omdat vreemdelingen grote moeilijkheden zouden ondervinden om de Belgische nationaliteit te verkrijgen, maar wel om ervoor te zorgen dat zoveel mogelijk vreemdelingen zouden kunnen stemmen, zonder dat men dat met zoveel woorden vreemdelingenstemrecht hoefde te noemen.
Door de snel-Belgpolitiek tracht de overheid te verdoezelen dat de immigratiestop zo lek is als een zeef. Deze politiek verdoezelt eveneens het werkelijke aandeel van vreemdelingen in de criminaliteit. Wanneer we weten dat 40 procent van de gevangenispopulatie bestaat uit vreemdelingen, dan dienen we er rekening mee te houden dat onder meer de Marokkanen en Turken met de Belgische nationaliteit daar niet inbegrepen zijn.
Ons wetsvoorstel gaat uit van de afstamming, tot voor enkele jaren de basis van het Belgische nationaliteitsrecht. Eventuele naturalisatie dient van veel strengere voorwaarden afhankelijk te worden gemaakt dan momenteel het geval is: 25 jaar oud zijn, 10 jaar wettelijk een hoofdverblijf hebben in dit land, talenkennis, geen gevangenisstraf hebben opgelopen van meer dan drie maand, een advies van het college van burgemeester en schepen omtrent goed gedrag en zeden, financiële draagkracht en integratie. Daarom moet er, wat ons betreft, een burgerschapsproef worden ingevoerd, zoals die onder meer bestaat in de Verenigde Staten, Canada en Nederland.
Mijnheer de voorzitter, collega’s, in afwachting daarvan roep ik u op om tegen de naturalisaties te stemmen, omdat u de nationaliteit verleent aan mensen die manifest weigeren zich te integreren of de taal te spreken, aan geregulariseerden wiens identiteit men niet kent, aan criminelen en fraudeurs."
Hagen Goyvaerts (VB): "Mijnheer de voorzitter, collega’s, vandaag bevat het boek 5.339 dossiers, daarvan zijn 1.214 dossiers op basis van een regularisatie, dus op basis van een illegaal verblijf! Inzake die dossiers formuleert Vreemdelingenzaken vanzelfsprekend een advies, onnodig te vertellen dat deze dienst met de regelmaat van een klok blijft schrijven dat zij voorbehoud maakt bij de juiste identiteit van de betrokken persoon.
In totaal zullen er in dit naturalisatieboek 125 landen van oorsprong terug te vinden zijn, met op de eerste plaats Marokko.
In vele gevallen wordt vermeld dat ofwel de echtgenote ofwel de echtgenoot, al dan niet met de kinderen, nog steeds verblijft in het land van oorsprong. Hoogstwaarschijnlijk om te wachten op een bericht om binnen de kortste tijd het gezin te 'herenigen', om dan ook de nieuwe gezinsleden op een nagenoeg automatische manier de nationaliteit te laten toekennen.
Hoe lang kunnen liberalen en christendemocraten de almaar groter wordende spreidstand volhouden tussen de verkiezingsbeloften om de snel-Belgwet te verstrengen en het beleid dat nu wordt gevoerd?"

Behalve het Vlaams Belang keurden ALLE Vlaamse politici deze nieuwe lichting Nouveaux Belges goed, ook Jean-Marie Dedecker

bron webstek Filip deman

tja een wet die je zelf gestemd hebt moet je toch helpen uitvoeren nietwaar progressieve paarse paljas dedecker...

Voor wie het nog niet duidelijk mocht zijn. LDD staat voor meer vreemdelingen en meer kiezers voor de PS.
ilfalco is offline   Met citaat antwoorden