Los bericht bekijken
Oud 27 april 2008, 11:59   #11
alice
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 3 januari 2007
Berichten: 27.350
Standaard

Free spirit; waarom vraag je bronnen als je ze zelf geeft?
In ieder geval werd het verschil nogal benadrukt tijdens mijn opleiding in het vak seksuologie. Zoals u zegt; de helft bij pedofielen heeft een traumatische jeugd; vaak met seksueel misbruik en dat ik bij homoseksuelen bijvoorbeeld niet zo!
Ander verschil wat u ook benadrukt; homoseksualiteit richt zich ôp een volwassen seksuele beleving terwijl bij pedofielen een voorwaarde is dat dit juist ontbreekt!
Vandaar mijn stelling; pedofelie is een storing in de seksuele ontwikkeling en homoseksualiteit niet.
Omdat de laatste wel en de eerste niet tot een seksuele relatie met een andere volwassene( gelijkwaardig) in staat is, daarom is het een wel en het ander dus niet aanvaardbaar en gelukkig bent u het hier wel mee eens.
alice is offline   Met citaat antwoorden