Los bericht bekijken
Oud 27 april 2008, 15:23   #10
Kallikles
Secretaris-Generaal VN
 
Kallikles's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 oktober 2005
Berichten: 21.225
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Winterhamer Bekijk bericht
Het tv-programma NOVA ging, vóór de vertoning van Fitna, naar Teheran om met willekeurige Iraniërs te praten over Wilders. NOVA toonde de foto van Wilders en vroeg hun mening over de 'anti-koranfilm'.

De geïnterviewde voorbijgangers zeiden dat in Iran de vrijheid van meningsuiting niet bestaat, maar gelukkig bestaat het wel in Nederland. Ze zeiden eigenlijk dat Wilders het recht heeft om een film over of tegen de Koran te maken. Zelfs was er een vrouw die het tot verbazing van NOVA voor Wilders opnam: 'Ja, die man heeft gelijk, sinds wij onder de geestelijke moeten leven, is alles verslechterd.'

Alleen in de stad Qum, het bolwerk van ayatollahs, vond een (Hezbollah-)jongen dat Wilders moest worden gestenigd.

http://www.novatv.nl/index.cfm?ln=nl...ag&pol_id=2151

http://www.elsevier.nl/opinie/weblog.../77/index.html
Daaruit blijkt dat er de moslimwereld geen monolithisch blok is, dat er integendeel juist sterke meningsverschillen en debat zijn... wat de stelling van Wilders ontkracht. Wilders' enige drijfveer is de steun aan het Amerikaanse en Israëlische imperialisme in de regio. Zijn leugens zijn gemakkelijk te doorprikken.
Kallikles is offline   Met citaat antwoorden