Los bericht bekijken
Oud 29 april 2008, 12:15   #21
Bierke
Minister-President
 
Bierke's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 juni 2006
Berichten: 4.767
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door King of beggars and fleas Bekijk bericht
moesten de daklozen maw de kans hebben gehad om een eigen huis te verwerven en ze verprutsen het dan dan is het idd hun eigen schuld correct

maar deze maatschappij geeft niet iedereen die kans - en we zullen pas zeker kunnen weten dat het hun eigen schuld is wanneer ze die kans wel hebben gehad welke criteria hanteert "de maatschappij" dan buiten de criteria zoals bvb taalkennis die absoluut nodig is om een succesverhaal te schrijven?

vandaar dat het vws ijvert voor een minimumpakket aan voor iedereen gelijke kansen en wat iedereen er dan van maakt van die kansen - dat is een strikt individuele zaak waar iedereen inderdaad individueel verantwoordelijk voor is. en wat als iemand het dan verprutst? aan de strop ermee of nog een kans en nog één en nog één ?
__________________
... het enige zachte is dons ...
“You can ignore reality, but you can’t ignore the consequences of ignoring reality.” - Ayn Rand
Bierke is offline   Met citaat antwoorden