Ok wees eerlijk
In 2004 deden ze zich heel liberaal voor omdat ze hoopten VLD stemmers binnen te halen, nu ze beseffen dat die toch naar LDD gaan, goeien ze het stuur om een lonken ze naar (ik denk) socialistische kiezers, met een retoriek �* la 'grootkapitaal', het is beetje zoals Le Pen die zag dat hij stemmen kwijt raakte aan Sarkozy en fulmineerde dan tegen het 'internationaal kapitalisme'.
Dat terwijl ik lees dat ze enkele maanden geleden tegen de sossen ingaan:
Citaat:
" Zij hebben de zelfstandigen altijd beschouwd als profiteurs, fraudeurs en belastingontduikers. Het scheelde soms geen haar of ze namen de oude terminologie van de bolsjewieken over: kapitalisten, vijanden van het volk en verraders van de werkende klasse."
|
dat terwijl ze nu dezelfde terminologie gebruiken én ze in kartel zijn met een partij die (en ik citeer)
Citaat:
VLOTT is voorstander van een verregaande privatisering van overheidsbedrijven. Een overheid dient zich bezig te houden met haar kerntaken en het wordt tijd dat men in dat kader aan een ontvetting begint en zoveel mogelijk rand-taken aan de private sector overlaat. Teveel overheidsfondsen vloeien vaak onnodig naar initiatieven als eigen televisie- en radiostations, een eigen post, een eigen netwerk van openbaar vervoer met trein-tram-bus, eigen telecommunicatiebedrijven, eigen energieleveranciers en talloze andere instituten en ondernemingen die hun taak uitvoeren met overheidsgelden."
|
over sociale zekerheid
Citaat:
VLOTT is van mening dat het huidige systeem van de sociale zekerheid langzaam maar zeker een onbetaalbare oplossing aan het worden is die teveel ruimte laat voor misbruik. Door een lakse overheidshouding is dit systeem stilaan onhoudbaar geworden. VLOTT ijvert voor de invoering van een sociale verzekering, waarbij werknemers recht hebben op bepaalde bijstand afhankelijk van de bijdrage die zij afstaan als deel van een economisch geheel. Enkel diegenen die hier niet toe in de mogelijkheid verkeren kunnen nog beroep doen op een overheidstussenkomst.
|
Geen sterke sociale zekerheid dus.
(nu geef ik zelf toe dat VLOTT niet echt veel voorstelt maar toch)