Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Vicky
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Supe®Staaf
@Dilbert
Uw analyse lijkt op het eerste zicht aardig, maar eigenlijk is het een grove veralgemening.
Je stelt het voor alsof bij Vlaamsblok enkel rationaliteit en bij de rest van het politieke landschap enkel emotionaliteit te vinden is.
Nochtans kunnen we het Vlaamsblok even grote emotionaliteit aanwrijven als om het even welke andere partij, en al evenzeer het inspelen op de emotionaliteit en primaire reacties van potentiële kiezers:
- egoïsme
xenofobie
homofobie
vermeende etnische superioriteit
cultureel racisme
wantrouwen
allemaal vrij emotionele items, die aantoonbaar bespeeld worden in het blok-discours
|
Geen enkel van de door u aangehaalde 'benamingen' voor Vlaams Blokkers klopt, behalve misschien het cultureel racisme in eigen land, zeker als de onverdraagzame nieuwe cultuur dagelijks door je strot geramd wordt op de meest criminele wijze!
Je zou voor minder....
|
Vicky identificeert zich altijd volledig met het Vlaams Blok en het hoe en het waarom ze daar medewerkster van is. Een aanval op het Blok wordt dan ook steevast geinterpreteerd als een aanval op haar zelf, haar waarden en haar persoonlijke normen. Vandaar dat ze ook dikwijls de emo-tour opgaat en persoonlijke hetzes tav kritikasters op het VB opzet.
Hopelijk zal ze er ooit inslagen, het een uit het ander te halen, en zich realiseren dat kritiek op het Blok geen kritiek is op haar als persoon maar op alles wat het Blok vertegenwoordigt en alles wat er bijloopt, gaande van pure flaminganten tot extreme neo-nazi's waar ze zelf haar neus voor ophaalt. Maar ze moet zich wel realiseren en accepteren dat ook wij neo-nazi's identificeren met het VB. En dat ligt dan niet aan ons.
Wanneer je in een forum zoals dit vaststelt dat zowel Eichmann en Guderian zich opwerpen als grote verdedigers van het VB, en daar doorniemand van het VB worden teruggefloten, moet Vicky niet verbaasd staan, dat wij Blokkers af en toe veralgemenen naar het meeste bruine scenario toe.