Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Praetorian
BNP begot, wel dé partij met de meeste idioten. Ik had niet echt verwacht dat die nog ergens aan de bak konden geraken.
|
Wat is "aan de bak geraken"? Bijvoorbeeld, in Amber Valley hebben ze 2 zetels gewonnen (daarmee hebben ze 2 op de 45 zetels), in Calderdale wonnen ze 1 zetel (daarmee hebben ze 1 op de 51 zetels). Dus een echt grote vooruitgang is het gelukkig niet. 
__________________
Het ogenblik nadert, waarop grote beslissingen moeten worden genomen. Tegenover Europa staat een monsterverbond van sleur, onwetendheid, zelfzucht, verouderd nationalisme en volgzaamheid aan buitenlandse instructies.
De tegenstanders maken zich klaar voor de strijd. Sommigen kunnen wij overtuigen, anderen moeten wij verslaan; dat is het, waartoe wij mannen en vrouwen van onze volken oproepen.
Tezamen zullen wij overwinnen.
|