Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Cisalpina
Goed gezegd.
Nochtans, ondanks alle gepalaver van het voorbije jaar, merk ik zelf geen Vlaming-onvriendelijkheid in Brussel, zelfs niet wanneer ik voet bij stuk hou.
1 keer heb ik iemand horen fulmineren tegen de Vlamingen, dat was een zatlap in de metro tegen een meisje.
En in de Vendôme-cinema spreken ze ook alleen maar Frans en daar staat altijd een trutteke dat drinkgeld vraagt. Toen ik zei dat ze van mij drinkgeld kreeg op de dag dat ze me dat in het Nederlands zou vragen, zei ze dat ze Nederlands zou spreken als ik eerst Frans spreek. Op het einde van haar zin zat ik echter al lang in de filmzaal.
Voor de rest zijn het allemaal vriendelijke mensen 
|
Zet eens uw oogkleppen op, dan zult ge wel Vlaming-onvriendelijke mensen tegenkomen in Brussel.
Of beter: blijf weg uit Brussel. Vanuit Vlaanderen kun je beter de toestand in Brussel inschatten en zal je vooroordeel zeker niet door de feiten worden tegengesproken.