Dat ieder van ons "iets" positiefs zou doen, dat zou al heel veel helpen.
Eén migrant uit een hongerland die hier een levensminimum zou uitbetaald krijgen kan geld naar zijn thuisland sturen, waardoor minstens 4 mensen uit zijn familie niet van de honger sterven. Met een kindje van fosterplan zorg je al mee voor degelijk onderwijs.
Door de patentrechten van pharmaceutische bedrijven met een jaar te verlengen op voorwaarde dat die bedrijven wat meer research zouden doen aan "tropische ziektes" waarvoor de commerciële resultaten er niet zo rooskleurig uitzien, zouden de medische zorgen in de arme landen met reuzeschreden verbeteren.
Door de landbouwers in de ontwikkelingslanden te subsidiëren ipv de landbouwers in de ontwikkelde landen zo het landbouwaureaal nuttiger gebruikt kunnen worden..
Maak overigens van de vergroting van het landbouwaureaal een wereldprioriteit : we moeten de verwoestijnizering van de wereld stoppen en die gronden "herveroveren"
& je kan gerust meer plantaardig en minder vlees eten
& wapens tot ploegscharen omsmeden.
__________________
Tempo toleras
sed vero aperas
|