Los bericht bekijken
Oud 23 mei 2008, 02:11   #672
smiley
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
smiley's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 8 juli 2004
Berichten: 10.199
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door morgen Bekijk bericht
Is het zo erg om het over grote gezinnen te hebben als je het over grote gezinnen hebt? (ipv de redelijk boertige vergelijking met konijnen)
De vergelijking voor dat probleem is zeer gepast

Citaat:
Trouwens, allochtonen passen zich al na 1 of 2 generaties qua geboorteaantal in grote mate aan aan de autochtone bevolking
Er komen er steeds nieuwe bij vanwege huwelijken met partners uit het moslimland van herkomst

Citaat:
(vandaar dat migratie het probleem van de vergrijzing maar tijdelijk zou kunnen oplossen).
Van het probleem overbevolking nog nooit gehoord zeker ? Terwijl de vergrijzing maar zeer tijdelijk is en helemaal niet zal opgelost worden met een niet of nauwelijks over een diploma beschikkend leger werkloze moslims die daarentegen het probleem (het kostenplaatje) nog vergroten. Van de grotere problemen van (onwil) tot integratie, criminaliteit (waar dit topic over gaat) tot regelrechte terreurdreiging nog niet eens gesproken. Om de vergrijzing op te lossen is een ongeschoold moslimleger naar hier halen wel de slechtst mogelijke oplossing en nog staatsgevaarlijk (islamstaat) erbij.

Islam is helemaal geen religie in de westerse zin van het woord en dient de erkenning weer te worden afgenomen en op de lijst van gevaarlkijke sektes te worden geplaatst waar dat die gevaarlijke ideologie, opgericht door roofmoordenaar, slavendrijver kinderverkrachter, dictator die elke criticaster eigenhandig de buik of keel open sneed mohammed (oorlog zij met hem) , thuishoort.

----------------------

Leer kennen wat islampromotors je verzwijgen op dit door ex-moslims opgerichte forum (waarvan velen het arabisch machtig zijn) die de islamitische bronteksten jarenlang hebben zitten bestuderen en ons daarom voor de islam zitten te waarschuwen via dit voor dat doel speciaal opgerichte forum.

http://www.dutch.faithfreedom.org/fo...pic.php?t=9926
__________________
De kernoorzaak van alle terreurdaden zijn terroristische ideologieen. De kernoorzaak van het islamitisch terrorisme is de islamitische ideologie.
http://www.exmoslim.org/http://www.youtube.com/watch?v=jHnxdgk3P68

Laatst gewijzigd door smiley : 23 mei 2008 om 02:19.
smiley is offline   Met citaat antwoorden