Los bericht bekijken
Oud 26 mei 2008, 20:00   #2167
Miguelito
Minister
 
Miguelito's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 1 december 2004
Locatie: Puerto de la Cruz, Tenerife
Berichten: 3.312
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm Bekijk bericht
Nee, links-flamingantisme was goed zolang het Nederlands onderdrukt werd, maar heeft nu geen nut meer. Nu moeten Vlamingen en Walen samen en solidair strijden voor een ander België.
Een ander België? Franstaligen willen geen ander België, ze willen het liefst het belgië van voor 1932 terug. Ze willen een federaal wallo-brux én medenzegenschap in vlaanderen.
In een ander belgië is er wederzijds respect voor elkaars identiteit en taal en dat ga je nooit krijgen van (brusselse) franstaligen.

Eens kijken hoe ze zich gaan gedragen als Vlaanderen moeilijk begint te doen over de geluidsnormen voor de Bierset-regio. Dan zijn alle Vlamingen weer de egoistische kerktorenflamins.
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door system Bekijk bericht
Neem van me aan dat, als het nu verkiezingen worden, de NVA de weg opgaat van het VB. Te weten: pardoes de berg af. Wees daar maar zeker van
Miguelito is offline   Met citaat antwoorden