Discussie: Dewael rulez
Los bericht bekijken
Oud 29 mei 2008, 21:37   #5
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard

Wie met een initiatief als het promoten van schoolreizen naar die dinges iets ziet als zich een schuldkompleks aanpraten, die mankeert toch iets.

Die slag zin "nooit meer oorlog" .. die zou toch voor iets moeten dienen.

Mijn enige probleem met die schoolbezoeken, is dat er alweer een sluik-transfert georganiseerd wordt: het Waalse onderwijs wil die zaken niet betalen, en doet dan maar zeer graag beroep op de gemeenschappelijke pot, die ten overvloede gespijsd wordt door Vlaanderen.
Ik ben voorstander om de geest van de huidige wetgeving te volgen, en die bepaalt dat het onderwijs een gemeenschapsmaterie is. Het onderwijs moet van daaruit haar inhoudelijke gestalte krijgen, en moet van daaruit gefinancierd worden. En niet vanuit de militairen, en ook niet vanuit binnenlandse zakken.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden