Los bericht bekijken
Oud 3 juni 2008, 17:30   #10
illwill
Secretaris-Generaal VN
 
illwill's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 20 september 2003
Locatie: Brussel
Berichten: 23.102
Standaard

En jij denkt dat zij u gegevens pas krijgen nadat je dat papiertje ginds hebt afgegeven? Komaan e kerel, je moet je nu ook registreren en dat word ook doorgestuurd.

Jij gaat op vakantie naar de VS, je kan dit formulier invullen on-line waar je ook bent. Wat is nu je grote probleem dat het 74h vooraf moet ingevult zijn?
Nu is het on-line, niet meer aanschuiven bij de douane. Weet je hoe lang het duurt om een visum te krijgen in sommige landen? Wat doe je dan lang vooraf? Idd, je gegevens achterlaten.
Als ik naar een reisbureau ga in Januari om een reis te boeken naar Spanje moet ik mijn gegevens dan al achterlaten!!!!!! Een schande, vind je niet? Dat is een half jaar vooraf.
NWO NWO NWO!
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door exodus
Er zijn momenteel nog geen concrete bewijzen, maar ik ben er vrijwel zeker van dat het weer een inside job is.

Laatst gewijzigd door illwill : 3 juni 2008 om 17:31.
illwill is offline   Met citaat antwoorden