Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Groentje-18
Als men toch enkel geïnteresseerd is in 'luieren en daarvoor betaald worden', waarom zijn Belgen dit dan niet?
Wij worden geboren in een land met een SZ-stelsel dat dat toelaat, maar toch zijn we niet massaal werkloos...
En in steden waar er veel werk is, gaan mensen wonen. Om evidente redenen. In steden waar weinig werk is, zijn de huizen goedkoop, en waar de huizen goedkoper zijn, gaan migranten wonen.
Vergeet niet dat de eerste grote migrantenstromen naar België zijn gekomen omdat wij het werk in de koolmijnen hier hebben aangeprezen. Daarop trokken ze in grote getale naar hier en hun kleinkinderen zijn hier nog steeds. Daarom wonen er veel migranten in en rond Genk.
|
Moest het alleen de kleinkinderen zijn van de eersten, we zouden niet eens opmerken dat ze er zijn.
Nee nee, een migrant is verre van dom.
Werk is hun eerste zorg niet.
Anders er staan heel wat plaatsjes open als het is om te werken. Maar de migrant stuurt net als de belg tegenwoordig zijn allochtone kat.