Los bericht bekijken
Oud 12 juni 2008, 08:28   #2912
Zwartengeel
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 22 juli 2005
Berichten: 34.995
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Alvader Bekijk bericht
Vandaar Vlaanderen en Brussel versmelten, de regio van het huidig Brussels gewest wordt meertalig ( eventueel zelfs naar enkele faciliteitengemeenten uitgebreid ( die zijn toch al tweetalig ).
Een eventuele toegeving aan de Franstaligen mbt het taalstatuut van de Rand kan enkel indien het Brussels Gewest afgeschaft wordt, zodat de Vlaamse Regering controle kan uitoefenen over de taalwetten ter plaatse. De huidige Brusselse potentaten daar de plak laten zwaaien staat synoniem voor volledige verfransing van het gebied.

Citaat:
Zaak is voor mij dat Brussel als hoofdstedelijk gewest volledige politieke pariteit moet hebben: zowel in het brussels parlement als in de Brusselse regering. Er komt desnoods een vorm van bestuur met 2 consuls ( Rome ), een Vlaming en een Waal. En Wallonië moet stoppen om elke Vlaamse investering te beschouwen als een aanslag op "hun" controle van "hun" stad.
Zie hierboven. Brussels Gewest afschaffen en voortaan opnieuw laten besturen als een andere stad. Men kan eventueel dezelfde indeling toepassen als in Antwerpen, met één enkele gemeenteraad en burgemeester en districtsraden op een lager niveau.
Zwartengeel is offline   Met citaat antwoorden