Los bericht bekijken
Oud 8 juli 2008, 10:58   #5
fox
Secretaris-Generaal VN
 
fox's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 1 februari 2007
Berichten: 33.427
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door eno2 Bekijk bericht
Je moet er maar op komen: net voor de start van de finale van Wimbledon
het nationale maar protserige gedicht "IF" van Rudyard Kipling door Federer en Nadal op de BBC laten voordragen (Nadal met een zwaar accent - 15 love voor Federer).

Je moet juist twee zo dure favorietjes van de een van de meest obsceen hoogbetaalde sporten laten komen debiteren dat zowel winnen als verliezen met "onthechting" moet behandeld worden, en dat succes en mislukking beiden "imposters" zijn.

Alsof die heren, net zoals alle andere Britten, zonder verpinken in staat zouden zijn, zonder onderdak en zonder centen opgewekt en onaangedaan onder de bruggen te gaan slapen.

Ondertussen heeft Kipling Wimbledon gewonnen, dat wel. Tastend in het poëtische duister...
Federer en Nadal hebben wel keihard gewerkt voor wat ze bereikt hebben in hun leven. Respect, in plaats van pure jaloezie zou beter op zijn plaats zijn.
fox is offline   Met citaat antwoorden