Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door sfinx666
"Socialistische jongeren bezorgt om vrouwelijk orgasme" titelt De Standaard Online...De jongeren maken zich zorgen over de vrouwen hun seksueel plezier, en zijn van plan dit onderwerp eens degelijk uit te diepen tijdens het jaarlijks zomerfestival. 
Allen daarheen zou ik zeggen, wie weet wat wij daar nog allemaal kunnen leren ? Mischien de "Stier van Marcinelle " uitnodigen, dewelke met drie vrouwen, en 27 kinderen zeker wel enige ervaring in vrouwelijk plezier zal hebben ?  Make Love, Not War ! Bravo Jong-Socialisten ! Geef van draad !
|
Dat is nu echt een thema waarmee de politiek zich mee bezig moet houden. Zeker in tijden van economische crises, in een land met wetten die zo consistent en consequent zijn als een gatenkaas waarvan het milieu in mekaar krimpt onder de vervuiling.
