Discussie: klik nu hier !
Los bericht bekijken
Oud 3 maart 2004, 14:18   #77
k9
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 31 oktober 2003
Berichten: 11.110
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Antoon
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door w.e.
De muur zal het geweld niet stoppen. als je dat gelooft ben je naief.
Sinds de hek (het gaat eerder om een hek, hé?) rond Gaza is opgesteld is er van Gaza geen enkele terrorist Israel meer binnengewandeld. Geen enkele, nul komma nul.

Ook de dorpjes en steden ten noorden van de Westbank, waar de voorbije jaren tal van zelfmoordaanslagen plaatsvonden (bijna dagelijks) kennen sinds de aanleg van de veiligheidshek een relatieve rust, omdat ook daar geen enkele zelfmoordterrorist vanuit de Westbank is kunnen geraken. Als resultaat telt dat wel, me dunkt.
En weeral overdrijf je waarom doe je dat toch?

Nee er zijn niet dagelijks aanslagen geweest dat zou betekenen dat er alleen in dat klein gebied enkele 100'en de laatste jaren gebeurt zouden zijn. Onzin natuurlijk of je moet natuurlijk elke stenengooiend kind als "zelfmoordterrorist" aanschouwen.
k9 is offline   Met citaat antwoorden