15 juli 2008, 16:14
|
#162
|
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 28 november 2006
Locatie: Antwerpen Stadstaat
Berichten: 28.290
|
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door sfinx666
In die landen werden de mensen uitgebuit. Ik zei u reeds dat het kapitalisme de moderne opvolger van de slavernij en de lijfeigenschap was. Last aan uw ogen ? Geheugenverlies ? Alzheimer ? Vroeger werden de mensen uitgebuit door "edelen", koningshuizen enzo. De kapitalisten zijn mensen uit het gewone volk, die zich dankzij uitbuiting van hun medemensen , door misdaden en diefstal, door bedrog, gesjoemel, corruptie en intimidatie hogerop hebben gewerkt, de opbrengsten van hun misdrijven geïnvesteerd hebben in legale zaken, en alzo "respectabel " geworden zijn. Alle grote rijke families hebben een voorvader die als succesvol misdadiger begonnen is. De maffia is een prachtig voorbeeld van tot op de spits gedreven kapitalisme, van hoe onmeedogenloze en gewetenloze mensen tot in de hoge sferen verzeild geraken.
Revoluties zijn niks anders als opstanden van mensen die met de rug tegen de muur staan, en niks meer te verliezen hebben .
|
Een iets correctere historische klassenanalyse.
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Avicenna
"Anyone who denies the law of non-contradiction should be beaten and burned until he admits that to be beaten is not the same as not to be beaten, and to be burned is not the same as not to be burned."
|
|
|
|