Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door evilbu
Arabieren zijn ook semieten. Eens zien of we jou nu ook kunnen laten pakken door die "antisemitisme" site.
Ach, je bent net zo'n extremist zelf. 
|
Inderdaad, mensen die blij worden van geweld en onderdrukking, pleiten voor etnische zuivering en andere volkeren minderwaardig noemen. Er is maar een term voor zo'n soort mensen: "nazi", Jood of geen Jood.
Israel heeft natuurlijk ook een hand gehad in het huidige geweld. Ze hebben Fatah gebombardeerd en verzwakt, en eisten vrije verkieizngen die zeker door Hamas gewonnen gingen worden, omdat de toestand zo verslecht was.
Hoe het nu verder moet? Hopelijk zien de Palestijnen zelf in hoe schadelijk een burgeroorlog voor hun belangen is, en gaan ze in op internationale mediatie. Zoniet zal Fatah op eigen houtje moeten verder strijden tegen de bezetting en kolonisatie, zonder Gaza.